Timinél találkoztam ilyen bejegyzéssel, olvastam már Nála, és másoknál is ilyet máskor is, csak akkor nem blogoltam. Nagyon szimpatikus bejegyzéstípus ez is, és -mint kiderült már a blogomon- nagyon fontosnak tartom a hálaadás, és az élet kisebb-nagyobb örömeinek felidézésének mindenféle formáját, ezért most Én is csatlakozom a 100-as hálalista írókhoz.
A felsorolás nem feltétlenül időrendben íródik. A különbség annyi, hogy Én nem szeretném most évszakra bontani -úgyis mindjárt vége az évnek- inkább most az egész idei évemből válogattam.