Eddig sosem voltak bakancslistáim, sem kívánságlistáim, nem foglalkoztam ilyesmivel, viszont bizonyos időközönként visszatekintek az elmúlt időkre. A legutóbbi ilyen visszatekintésem során szembesültem azzal, hogy mennyire élmények nélkül éltem a mindennapjaimat ahhoz képest, hogy megannyi dolog van amit pedig már megvalósíthattam volna, de nem tettem, és rengeteg dolog amit régóta be szeretnék szerezni, de nem tettem rá szert.
Nem azért mert nem tehettem volna meg vagy lehetetlen lenne bármi is.
Nincs lehetetlen, és nincs olyan hogy "nem tehetem meg", ezek csak
kifogások!
Amik nem valósultak meg, azok azért nem valósultak meg
eddig, mert a legtöbbről egyszerűen elfeledkeztem, bármely furcsán is
hangzik. Aztán olyan is volt, hogy érthetetlen okokból elkezdtem
halogatni még úgy is, hogy konkrétan ott volt a lehetőség.
