 |
Kép:pexels.com
|
Ötödikes lehettem talán, amikor az egyik környezet óra végén azt a házi feladatot adta a tanítónő, hogy abban a hónapban, napok számának megfelelően, a füzetünkben hozzunk létre két oldalt arra, hogy az adott napok rublikáiba rajzoljuk be, milyen a holdállás aznap este.
Kifejezetten tetszett Nekem ez a feladat, mert már akkor is szerettem a holdat.
Akkoriban ez szimpla jó játék volt Számomra, de akkor még fogalmam sem volt arról, hogy egyes holdfázisok mire, milyen hatással vannak, és arról sem, hogy egyáltalán valamilyen hatással vannak bármire is.