A következő címkéjű bejegyzések mutatása: karácsony. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: karácsony. Összes bejegyzés megjelenítése
2020. december 24., csütörtök
2019. december 25., szerda
Képek az elmúlt napokból
Nem egy megszokott karácsonyi bejegyzés a mai, illetve nem teljesen karácsonyi. Az a helyzet, hogy nálunk már évek óta mindig egy kicsit másképp zajlik az ünnep, ezért folytatólagos jelleggel nem tudnék írni a szokásainkról. Viszont az elmúlt napokban készült néhány kép, ami miatt azonban külön bejegyzést nem érdemes írni, de megmutatnám a karácsonyfánkat, és más egyéb ünnepi fényeinket is.
Fogadjátok/fogadják szeretettel!
Áldott, békés, boldog karácsonyt kívánok Mindenkinek!
Mentőknek és minden más egészségügyi dolgozónak, tűzoltóknak, rendőröknek, katonáknak, vasutasoknak, és mindenki másnak akik az ünnepek alatt dolgoznak, szolgálatban vannak, eseménymentes, békés, boldog karácsonyi ünnepeket kívánok, és mindannyiunk nevében hálásan köszönöm, hogy vannak, és nap mint nap tesznek értünk, hogy biztonságban legyünk, gyógyuljunk, el tudjunk jutni A-ból B-be, és minden mást amit Nekik köszönhetünk!
Fogadjátok/fogadják szeretettel!
Áldott, békés, boldog karácsonyt kívánok Mindenkinek!
Mentőknek és minden más egészségügyi dolgozónak, tűzoltóknak, rendőröknek, katonáknak, vasutasoknak, és mindenki másnak akik az ünnepek alatt dolgoznak, szolgálatban vannak, eseménymentes, békés, boldog karácsonyi ünnepeket kívánok, és mindannyiunk nevében hálásan köszönöm, hogy vannak, és nap mint nap tesznek értünk, hogy biztonságban legyünk, gyógyuljunk, el tudjunk jutni A-ból B-be, és minden mást amit Nekik köszönhetünk!
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)

