Csak megint elfeledkeztem róla.
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: hó. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: hó. Összes bejegyzés megjelenítése
2021. február 5., péntek
2021. január 17., vasárnap
2021. január 16., szombat
2020. március 26., csütörtök
Tél-tavasz 2 in 1
Tegnapra ütemeztem ezt a pár képet eredetileg, de tegnap végül másról tettem közzé bejegyzést, annyit pedig nem akartam egy napon belül, mert nem szeretném, hogy összefollyanak a bejegyzések.
Így március végének magasságában, nem túl szívderítő látvány amit mutatnak a következő képek...
Így március végének magasságában, nem túl szívderítő látvány amit mutatnak a következő képek...
2020. január 21., kedd
Mikroszkóp alatt a hópelyhek
Még tavaly ősszel, nem sokkal a blog indulása után, hoztam egy cikket néhány képpel arról, hogy milyen a homok mikroszkóp alatt.
Most nézzük meg a havat!
A képek, csakúgy mint az előbb említett bejegyzés esetében, sajnos nem a saját képeim, viszont nagyon lenyűgöző látványt garantálnak.
Most nézzük meg a havat!
A képek, csakúgy mint az előbb említett bejegyzés esetében, sajnos nem a saját képeim, viszont nagyon lenyűgöző látványt garantálnak.
![]() | |||
| Kép: Alexey Klatov |
2020. január 19., vasárnap
Újra esett a hó
Ezekben a percekben is esik, egyre nagyobb pelyhekben, egyre sűrűbben, és már nem is olvad közben. Örülök a hónak, de sokkal jobban örülnék már a tavasznak.
Természetesen fotóztam is. 😊
Természetesen fotóztam is. 😊
2019. december 13., péntek
Juhász Ferenc- A kertekre leszállt a dér
A kertekre leszállt a dér,
kékülten pereg a levél,
rozsdásra váltak a rétek,
üres a madárfészek.
Lassú, nehéz esők jönnek,
és megcsapkodják a földet,
s ha vén felhők elfogynak,
a sárban barmok tocsognak.
Nézd ez az ősz. De jön a tél.
Hulló tollától a föld fehér.
Hártyás a víz, ez már a jég.
Kék füst száll, csöndes a vidék.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)






