A következő címkéjű bejegyzések mutatása: macska. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: macska. Összes bejegyzés megjelenítése

2019. október 26., szombat

Már megint az egerek

A tavalyi évvel ellentétben, az idei sajnos nem egérmentes nálunk. Nem félek tőlük, de nagyon nem szeretem őket, illetve mint állatot igen, csak a betolakodóbb egyedeket nem. Sem mérgezni, sem csapdába ejteni nem szeretném őket, csak távol tartani. Távol tartani viszont nagyon.
Macskát nem tartunk, gyerekkoromban elég ronda betegséget kaptam tőlük, olyat, amire első körben az orvos is azt gondolta, hogy daganatos megbetegedés. Akkoriban mindenhol a macskákat simogattam, szeretgettem, már amelyik hagyta magát.
De egyébként sem tartanék mert a kiskutyámnak is macska allergiája van, az a klasszikus ami csak kutyáknál van...