A következő címkéjű bejegyzések mutatása: március. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: március. Összes bejegyzés megjelenítése

2020. március 26., csütörtök

Hálás Szombat

A napokban már említettem a Hálás Szombat című bejegyzések átalakítását, és azt is, hogy miért döntöttem így, azonban akkor, ennél többet nem akartam elárulni.

Az átalakult bejegyzés a következőképpen fog kinézni: első körben, azaz az első bejegyzés keretein belül olyan dolgokért fogok Hálát adni, amiket úgy alapjáraton nem szeretek, de meg akarom találni, és úgymond meg akarom élni, érezni akarom ezeknek a jó oldalát, hogy ezek a dolgok sem lehessenek a jövőben Számomra bosszantóak, és minél jobban érezhessem Magam, illetve szívből remélem, ezzel segítek valamennyit Nektek is kedves Olvasók abban, hogy ha vannak olyan dolgok amik Számotokra bosszantóan hatnak, sikerüljön egy kicsit átbillenteni, kellemesebbé tenni.
Egyébként nem csak az első bejegyzésemben fogok olyan dolgokról írni amiket nem szeretek, hiszen jelenleg még Számomra is sok ilyen dolog van, viszont nem akarom a bejegyzéseket elnyújtani sem.
Úgyhogy nem is húzom tovább a bevezetőt, inkább Hálálkodom 😊.
Nem sorolok fel 25 dolgot, a kevesebb néha több! 😇

Tél-tavasz 2 in 1

Tegnapra ütemeztem ezt a pár képet eredetileg, de tegnap végül másról tettem közzé bejegyzést, annyit pedig nem akartam egy napon belül, mert nem szeretném, hogy összefollyanak a bejegyzések.

Így március végének magasságában, nem túl szívderítő látvány amit mutatnak a következő képek...


2020. március 25., szerda

...még mindig nem pánikolok

...és nem is fogok, mert bármilyen nehéz is most a helyzet, pánikolni teljesen felesleges. Azzal csak még inkább megnehezíti az ember lánya/fia az amúgy is nehéz helyzetet.
Lassan egy hete mi sem dolgozunk, de Nekem még nincs bezártság érzetem, hiszen eddig sem jártam sehová a munkahelyen, és az általános intézni valók, bevásárlások miatti utakon kívül. Persze néha azért elsétálok a határba néhány szép fotó reményében, de ez meg már igazán ritkán fordul elő.

Minden rosszban van valami jó!

2020. március 18., szerda

Rövid bejegyzés a hosszú szünet után

Természetesen szó nincs arról, hogy eddig tartott a blog, és ez a szünet sem volt szándékos, csak egyszerűen nem volt miről publikálnom, nem volt időm, és bevallom, kedvem sem. Így pedig nem érdemes csinálni semmit. Már többször kifejtettem, hogy nem szeretnék erőltetni semmit, de azért nem szeretném ha ez a blog kárára menne.
Persze írhattam volna mondjuk a koronavírusról, de egyrészt az a helyzet, hogy már Nekem is a könyökömön jön ki az egész, másrészt pedig nem szeretném a blogot negatív oldalra sodorni.
Ugyanakkor fontosnak tartom Én is a rendszeres és alapos kézmosást, kézfertőtlenítő használatát (már ha lehetne kapni...), és azt hogy ne köhögjünk tüsszögjünk egymásra, bár szerintem ezek alapvető dolgok, és nem csak akkor ha baj van.

A bejegyzés végére pedig kér régi kép, a régi telefonomról, ha már régen volt bejegyzés. 😅