A homokkal (gondolom) gyerekkorunkban mindannyian sokat játszottunk, és feltehetően ugyanezen korunkból és gyermeki szokásainkból sokan az ízét is megismerhettük különféle módokon, nem jó.
A napokban egy videóban említésre került, hogy mennyivel szebb a homok mikroszkóp alatt, mint szabad szemmel nézve. Ez felkeltette az Én érdeklődésemet is, hiszen sosem láttam a homokot mikroszkóp alatt, ezért felkerestem Google barátunkat, hogy megnézzem. Mondanom sem kell, mennyire rácsodálkoztam arra a sokféle formavilágra, és sokféle színre amit a képeken láttam.
Biztos vannak akik tanulták az iskolában, Én nem, pedig emlékeznék rá, mert a természet, környezet, biológia órákat mindig is nagyon szerettem.
Itt van néhány kép, csodálatosak!