Csak megint elfeledkeztem róla.
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: január. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: január. Összes bejegyzés megjelenítése
2021. február 5., péntek
2021. január 18., hétfő
Gazdag Erzsi- Tél a falun
Hófehér most a határ.
Kinn a réten kánya jár.
Nincs az úton semmi nyom,
csak amit a kánya von:
finom krikszkraksz a havon
Hósuba van mindenen,
mint a fázó emberen.
Mint a csőszön zord időn,
kicsi házon, háztetőn,
suba van a temetőn.
2021. január 17., vasárnap
2021. január 16., szombat
2021. január 12., kedd
2021. január 9., szombat
2020. január 31., péntek
2020. január 27., hétfő
2020. január 26., vasárnap
Ismét gyönyörű szépet alkotott a természet
...és Én nem tudtam leállni a fotózással, jó múltkor is volt része a környék lakosságának ilyen szépségben, de Én akkor éjszakai műszakom letelte, és a hazautazás utáni fáradtságom, álmosságom, éhségem okán, és mert nagyon fáztam, sajnos nem indultam el még fotózni is, pedig nagyon szép volt a felkelő nap fényében a zúzmarától fehérlő táj.
A felkelő nap most sajnos elmaradt, de szépségben így is bőségesen volt részem, olyannyira, hogy nagyon sok kép készült, így ez a posztot két részletben teszem közzé a blogon.
A felkelő nap most sajnos elmaradt, de szépségben így is bőségesen volt részem, olyannyira, hogy nagyon sok kép készült, így ez a posztot két részletben teszem közzé a blogon.
2020. január 25., szombat
Hálás szombat
Hálás vagyok, köszönöm!
💕A meglepetésszerűen jött szabadnapért. 💕 A természet csodás alkotásaiért. 💕 A hóért. 💕 A gyönyörűségesen szép zúzmarás tájért. 💕 Ferinek a segítségért. 💕 A friss levegőért. 💕 Mert elkerültem a bajt. 💕 Monsterért. 💕 Mert egyre szerencsésebb vagyok. 💕 A finom és bőséges vacsoráért. 💕 A sós kifliért. 💕 A finom szendvicsekért. 💕 Mert egyre jobb az étvágyam. 💕 Mert már jóval kevesebb fájdalom csillapító kell az eddiginél. 💕2020. január 19., vasárnap
Újra esett a hó
Ezekben a percekben is esik, egyre nagyobb pelyhekben, egyre sűrűbben, és már nem is olvad közben. Örülök a hónak, de sokkal jobban örülnék már a tavasznak.
Természetesen fotóztam is. 😊
Természetesen fotóztam is. 😊
2020. január 18., szombat
Hálás szombat
Hálás vagyok, köszönöm!
💕 Az új munkahelyért. 💕 A friss levegőért. 💕 Mert 2020 Számomra is jó év. 💕 A nyereményemért. 💕 Mert ez a blogom már túlélte az eddigieket. 💕 Mert több tervemet illetően is célegyenesben vagyok már. 💕 Mert megtaláltam a Számomra megfelelő kézkrémet.💕 A kiskutyám szeretetéért. 💕 Mert újra volt mit fotózni. 💕 Irénnek a segítségért.💕 Mert hosszas keresgélés után találtam hűtőmágneses jegyzettömböt.
💕
2020. január 17., péntek
2020. január 11., szombat
Hálás Szombat
...ami szépen elmaradt az előző héten, és erre csak a hét közepe felé eszméltem rá.
Egyik szavam a másikba ne öltsem, nem voltam valami produktív az elmúlt hetekben, nem jártam mások blogjain sem, és ezen a blogon sem, sőt olyan is volt, hogy be sem volt kapcsolva a laptopom egész nap.
De nem szaporítom a szót, hálálkodom, per pillanat írásban. 😊
Egyik szavam a másikba ne öltsem, nem voltam valami produktív az elmúlt hetekben, nem jártam mások blogjain sem, és ezen a blogon sem, sőt olyan is volt, hogy be sem volt kapcsolva a laptopom egész nap.
De nem szaporítom a szót, hálálkodom, per pillanat írásban. 😊
2020. január 1., szerda
Újév
Sikerekben, egészségben, szeretetben, pénzben, és minden jóban gazdag boldog Újévet kívánok Mindenkinek!
Íme az első, tűzijáték fotózásom eredménye... 😊
Íme az első, tűzijáték fotózásom eredménye... 😊
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)








