A következő címkéjű bejegyzések mutatása: január. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: január. Összes bejegyzés megjelenítése

2021. január 18., hétfő

Gazdag Erzsi- Tél a falun


 

Hófehér most a határ.
Kinn a réten kánya jár.
Nincs az úton semmi nyom,
csak amit a kánya von:
finom krikszkraksz a havon

Hósuba van mindenen,
mint a fázó emberen.
Mint a csőszön zord időn,
kicsi házon, háztetőn,
suba van a temetőn.

 

2020. január 26., vasárnap

Ismét gyönyörű szépet alkotott a természet

...és Én nem tudtam leállni a fotózással, jó múltkor is volt része a környék lakosságának ilyen szépségben, de Én akkor éjszakai műszakom letelte, és a hazautazás utáni fáradtságom, álmosságom, éhségem okán, és mert nagyon fáztam, sajnos nem indultam el még fotózni is, pedig nagyon szép volt a felkelő nap fényében a zúzmarától fehérlő táj.

A felkelő nap most sajnos elmaradt, de szépségben így is bőségesen volt részem, olyannyira, hogy nagyon sok kép készült, így ez a posztot két részletben teszem közzé a blogon.

2020. január 25., szombat

Hálás szombat

Hálás vagyok, köszönöm!

💕A meglepetésszerűen jött szabadnapért. 💕 A természet csodás alkotásaiért. 💕 A hóért. 💕 A gyönyörűségesen szép zúzmarás tájért. 💕 Ferinek a segítségért. 💕 A friss levegőért. 💕 Mert elkerültem a bajt. 💕 Monsterért. 💕 Mert egyre szerencsésebb vagyok. 💕 A finom és bőséges vacsoráért. 💕 A sós kifliért. 💕 A finom szendvicsekért. 💕 Mert egyre jobb az étvágyam. 💕 Mert már jóval kevesebb fájdalom csillapító kell az eddiginél. 💕

2020. január 19., vasárnap

Újra esett a hó

Ezekben a percekben is esik, egyre nagyobb pelyhekben, egyre sűrűbben, és már nem is olvad közben. Örülök a hónak, de sokkal jobban örülnék már a tavasznak.
Természetesen fotóztam is. 😊

2020. január 18., szombat

Hálás szombat

Hálás vagyok, köszönöm!

💕 Az új munkahelyért. 💕 A friss levegőért. 💕 Mert 2020 Számomra is jó év. 💕 A nyereményemért. 💕 Mert ez a blogom már túlélte az eddigieket. 💕 Mert több tervemet illetően is célegyenesben vagyok már. 💕 Mert megtaláltam a Számomra megfelelő kézkrémet.💕 A kiskutyám szeretetéért. 💕 Mert újra volt mit fotózni. 💕 Irénnek a segítségért.
💕 Mert hosszas keresgélés után találtam hűtőmágneses jegyzettömböt.
💕

2020. január 17., péntek

2020. január 11., szombat

Hálás Szombat

...ami szépen elmaradt az előző héten, és erre csak a hét közepe felé eszméltem rá.
Egyik szavam a másikba ne öltsem, nem voltam valami produktív az elmúlt hetekben, nem jártam mások blogjain sem, és ezen a blogon sem, sőt olyan is volt, hogy be sem volt kapcsolva a laptopom egész nap.
De nem szaporítom a szót, hálálkodom, per pillanat írásban. 😊

2020. január 1., szerda

Újév

Sikerekben, egészségben, szeretetben, pénzben, és minden jóban gazdag boldog Újévet kívánok Mindenkinek!

Íme az első, tűzijáték fotózásom eredménye... 😊