Letudtuk a karácsonyi vásárlást, és majdnem teljesen a szilveszterit is. Sokat nem kellett várni egyik boltban sem, fennakadás nem volt sehol. Egészen gyorsan kijutottunk minden üzletből. Fegyelmezettek, és úgy láttam nyugodtak voltak az emberek, és néhányan nagyon udvariasak is.
A savanyított káposztalevél beszerzése kissé nehézkes volt, akadtak olyan helyek ahol abszolút nem is volt fellelhető semmilyen kiszerelésben sem, máshol meg azt mondták: holnap. Végül aztán sikerült beszerezni a töltött káposztának e lényeges alapanyagát is.
Ezen kívül...
![]() |
| Ennyit haladtam ma a dekorációval |

