Ahogy a dolgok vannak...

Menü

  • Főoldal
  • Képgaléria
  • Életképek
  • Barangoló
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: köd. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: köd. Összes bejegyzés megjelenítése

2021. január 9., szombat

Régen láttam ilyen erős ködöt

 

Tovább olvasom!
Bejegyezte: Szerk.Rami dátum: január 09, 2021 Nincsenek megjegyzések:
Küldés e-mailbenBlogThis!Megosztás az X-enMegosztás a FacebookonMegosztás a Pinteresten
Címkék: 2021, fotó, időjárás, január, képek, köd

2020. október 23., péntek

Reggeli képek

 Mert Nekem ez is tetszik. 😉

Tovább olvasom!
Bejegyezte: Szerk.Rami dátum: október 23, 2020 2 megjegyzés:
Küldés e-mailbenBlogThis!Megosztás az X-enMegosztás a FacebookonMegosztás a Pinteresten
Címkék: fotó, képek, köd, október, ősz

2020. január 17., péntek

Ködös és zúzmarás

A telet már nem annyira, de az ilyen jelenségeket azért még mindig szeretem.


Tovább olvasom!
Bejegyezte: Ramonka dátum: január 17, 2020 Nincsenek megjegyzések:
Küldés e-mailbenBlogThis!Megosztás az X-enMegosztás a FacebookonMegosztás a Pinteresten
Címkék: fotó, január, képek, köd, tél, zúzmara
Régebbi bejegyzések Főoldal
Feliratkozás: Bejegyzések (Atom)

Elérhetőség

  • E-mail: agymenesem@gmail.com

Magamról

Saját fotó
Szerk.Rami
Üdvözöllek az oldalon tisztelt Látogató, örülök, hogy idetaláltál! Azért hoztam létre ezt a blogot, hogy összefésülhessem azokat a dolgokat, amiket szeretek, illetve azért is, hogy legyen hol elhelyezni az éppen aktuális (és általános) agymenéseimet. Kellemes olvasást, és nézelődést kívánok!
Teljes profil megtekintése

Translate

Blog Archívum

  • ▼  2021 (7)
    • ▼  február (2)
      • Ezt tedd a vöröshagymával, hogy ne csípjen
      • Ez a kép még január végén készült
    • ►  január (5)
  • ►  2020 (75)
    • ►  december (7)
    • ►  november (5)
    • ►  október (12)
    • ►  szeptember (15)
    • ►  augusztus (1)
    • ►  július (2)
    • ►  június (3)
    • ►  április (5)
    • ►  március (8)
    • ►  február (3)
    • ►  január (14)
  • ►  2019 (42)
    • ►  december (11)
    • ►  november (11)
    • ►  október (20)

Keresés ebben a blogban

Címkék

képek (35) fotó (31) személyes (31) elmélkedő (23) blog (19) december (17) október (16) blogolás (15) január (15) ünnep (14) ünnepek (13) hála (12) hétköznapi (12) hálás szombat (11) november (11) tél (11) ősz (11) szeptember (9) hó (7) emberek (6) időjárás (6) érdekesség (6) 2021 (5) advent (5) emlékek (5) március (5) séta (5) 2020 (4) február (4) hangulat (4) kert (4) kirándulás (4) köszönöm (4) zúzmara (4) április (4) blogmas2020 (3) emlékezés (3) köd (3) nyár (3) tavasz (3) vers (3) égi jelenségek (3) bullet journal (2) covid19 (2) dekoráció (2) inspiráció (2) karácsony (2) koronavírus (2) mindenszentek (2) nagyvilág (2) nosztalgia (2) olvasás (2) retro (2) téma (2) életapróörömei (2) ételek (2) évekésemlékek (2) újév (2) #maradjotthon (1) 100-ashálalista2019 (1) Isten (1) Kissomlyó (1) bakancslista (1) balaton (1) barangoló (1) blogger (1) búék (1) csaksemmipánik (1) egyenruha (1) egér (1) fagy (1) feladatok (1) fokhagyma (1) főzés (1) hagyma (1) halloween (1) hogyvolt (1) hold (1) humor (1) hungarikum (1) hálaadás (1) húsvét (1) idő (1) időbeosztás (1) július (1) kikapcsolódás (1) komment (1) konyha (1) konyhai (1) kutya (1) macska (1) megemlékezés (1) múltidéző (1) napkelte (1) naplemente (1) napló (1) naptár (1) papagáj (1) poén (1) reggel (1) sport (1) szabadidő (1) telefon (1) természet (1) thanksgiving (1) tipp (1) tippek (1) tudatosság (1) töklámpás (1) tűzijáték (1) vicc (1) videózás (1) virágok (1) állatok (1) életképek (1) évforduló (1) évszakok (1) óra (1) óraátállítás (1) óév (1)
Állati kft. téma. Téma képeinek készítője: jpique. Üzemeltető: Blogger.