Érdekesnek találom, hogy ez koránt sem vetette meg kis országunkban a lábát annyira, mint a Halloween, pedig a folyton kesergő, panaszkodó magyarokra (tisztelet a kivételnek) igazán ráférne egy olyan ünnep is, mint amilyen a Hálaadás.
Nincs semmi bajom a Halloween ünneplésével sem, tőlem elfér, bár engem különösebben nem érdekel, nem tartom.
Persze hálát adni sem egy évben egyszer/egy napon érdemes, Én mindig szoktam.
Meglehetősen szimpatikus ünnep számomra a Thanksgiving.
Végül egy idézet egy videóból amit nemrégiben néztem, egy Indián lány mondta a magyarokról, arra a kérdésre válaszolva, melyben a magyarok és az indiánok közötti különbségről kérdezték. Megszívlelendő!
"Magyarországon a milliomos is panaszkodik, otthon az is boldog ma, aki holnap éhen hal."
![]() |
| Kép: christianity.com |
