- Hálás vagyok a mai kirándulásért, hogy végre kimozdulhattam, a hetek óta tartó bezártság után, és mert felettébb léleksimogató volt látni/hallani, ahogy a természet él.
- Hálás vagyok azért, hogy a látásom tökéletes, mert a tökéletes látás az egyik legnagyobb ajándék.
- Hálás vagyok, hogy önállóan gond nélkül tudok járni, mert így bárhová könnyedén eljuthatok segítség, és mások terhelése nélkül.
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: köszönöm. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: köszönöm. Összes bejegyzés megjelenítése
2020. április 11., szombat
Hálás Szombat
2020. március 26., csütörtök
Hálás Szombat
A napokban már említettem a Hálás Szombat című bejegyzések átalakítását, és azt is, hogy miért döntöttem így, azonban akkor, ennél többet nem akartam elárulni.
Az átalakult bejegyzés a következőképpen fog kinézni: első körben, azaz az első bejegyzés keretein belül olyan dolgokért fogok Hálát adni, amiket úgy alapjáraton nem szeretek, de meg akarom találni, és úgymond meg akarom élni, érezni akarom ezeknek a jó oldalát, hogy ezek a dolgok sem lehessenek a jövőben Számomra bosszantóak, és minél jobban érezhessem Magam, illetve szívből remélem, ezzel segítek valamennyit Nektek is kedves Olvasók abban, hogy ha vannak olyan dolgok amik Számotokra bosszantóan hatnak, sikerüljön egy kicsit átbillenteni, kellemesebbé tenni.
Egyébként nem csak az első bejegyzésemben fogok olyan dolgokról írni amiket nem szeretek, hiszen jelenleg még Számomra is sok ilyen dolog van, viszont nem akarom a bejegyzéseket elnyújtani sem.
Úgyhogy nem is húzom tovább a bevezetőt, inkább Hálálkodom 😊.
Nem sorolok fel 25 dolgot, a kevesebb néha több! 😇
Az átalakult bejegyzés a következőképpen fog kinézni: első körben, azaz az első bejegyzés keretein belül olyan dolgokért fogok Hálát adni, amiket úgy alapjáraton nem szeretek, de meg akarom találni, és úgymond meg akarom élni, érezni akarom ezeknek a jó oldalát, hogy ezek a dolgok sem lehessenek a jövőben Számomra bosszantóak, és minél jobban érezhessem Magam, illetve szívből remélem, ezzel segítek valamennyit Nektek is kedves Olvasók abban, hogy ha vannak olyan dolgok amik Számotokra bosszantóan hatnak, sikerüljön egy kicsit átbillenteni, kellemesebbé tenni.
Egyébként nem csak az első bejegyzésemben fogok olyan dolgokról írni amiket nem szeretek, hiszen jelenleg még Számomra is sok ilyen dolog van, viszont nem akarom a bejegyzéseket elnyújtani sem.
Úgyhogy nem is húzom tovább a bevezetőt, inkább Hálálkodom 😊.
Nem sorolok fel 25 dolgot, a kevesebb néha több! 😇
2019. december 25., szerda
Képek az elmúlt napokból
Nem egy megszokott karácsonyi bejegyzés a mai, illetve nem teljesen karácsonyi. Az a helyzet, hogy nálunk már évek óta mindig egy kicsit másképp zajlik az ünnep, ezért folytatólagos jelleggel nem tudnék írni a szokásainkról. Viszont az elmúlt napokban készült néhány kép, ami miatt azonban külön bejegyzést nem érdemes írni, de megmutatnám a karácsonyfánkat, és más egyéb ünnepi fényeinket is.
Fogadjátok/fogadják szeretettel!
Áldott, békés, boldog karácsonyt kívánok Mindenkinek!
Mentőknek és minden más egészségügyi dolgozónak, tűzoltóknak, rendőröknek, katonáknak, vasutasoknak, és mindenki másnak akik az ünnepek alatt dolgoznak, szolgálatban vannak, eseménymentes, békés, boldog karácsonyi ünnepeket kívánok, és mindannyiunk nevében hálásan köszönöm, hogy vannak, és nap mint nap tesznek értünk, hogy biztonságban legyünk, gyógyuljunk, el tudjunk jutni A-ból B-be, és minden mást amit Nekik köszönhetünk!
Fogadjátok/fogadják szeretettel!
Áldott, békés, boldog karácsonyt kívánok Mindenkinek!
Mentőknek és minden más egészségügyi dolgozónak, tűzoltóknak, rendőröknek, katonáknak, vasutasoknak, és mindenki másnak akik az ünnepek alatt dolgoznak, szolgálatban vannak, eseménymentes, békés, boldog karácsonyi ünnepeket kívánok, és mindannyiunk nevében hálásan köszönöm, hogy vannak, és nap mint nap tesznek értünk, hogy biztonságban legyünk, gyógyuljunk, el tudjunk jutni A-ból B-be, és minden mást amit Nekik köszönhetünk!
2019. november 28., csütörtök
Happy Thanksgiving Day
Az USA-ban ma van Thanksgiving Day, azaz a Hálaadás napja, aminek az a jelentősége, hogy megköszönik az ünneplő emberek azt, amijük van.
Érdekesnek találom, hogy ez koránt sem vetette meg kis országunkban a lábát annyira, mint a Halloween, pedig a folyton kesergő, panaszkodó magyarokra (tisztelet a kivételnek) igazán ráférne egy olyan ünnep is, mint amilyen a Hálaadás.
Nincs semmi bajom a Halloween ünneplésével sem, tőlem elfér, bár engem különösebben nem érdekel, nem tartom.
Persze hálát adni sem egy évben egyszer/egy napon érdemes, Én mindig szoktam.
Meglehetősen szimpatikus ünnep számomra a Thanksgiving.
Végül egy idézet egy videóból amit nemrégiben néztem, egy Indián lány mondta a magyarokról, arra a kérdésre válaszolva, melyben a magyarok és az indiánok közötti különbségről kérdezték. Megszívlelendő!
"Magyarországon a milliomos is panaszkodik, otthon az is boldog ma, aki holnap éhen hal."
Érdekesnek találom, hogy ez koránt sem vetette meg kis országunkban a lábát annyira, mint a Halloween, pedig a folyton kesergő, panaszkodó magyarokra (tisztelet a kivételnek) igazán ráférne egy olyan ünnep is, mint amilyen a Hálaadás.
Nincs semmi bajom a Halloween ünneplésével sem, tőlem elfér, bár engem különösebben nem érdekel, nem tartom.
Persze hálát adni sem egy évben egyszer/egy napon érdemes, Én mindig szoktam.
Meglehetősen szimpatikus ünnep számomra a Thanksgiving.
Végül egy idézet egy videóból amit nemrégiben néztem, egy Indián lány mondta a magyarokról, arra a kérdésre válaszolva, melyben a magyarok és az indiánok közötti különbségről kérdezték. Megszívlelendő!
"Magyarországon a milliomos is panaszkodik, otthon az is boldog ma, aki holnap éhen hal."
![]() |
| Kép: christianity.com |
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)

