A következő címkéjű bejegyzések mutatása: covid19. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: covid19. Összes bejegyzés megjelenítése
2020. április 1., szerda
2020. március 25., szerda
...még mindig nem pánikolok
...és nem is fogok, mert bármilyen nehéz is most a helyzet, pánikolni teljesen felesleges. Azzal csak még inkább megnehezíti az ember lánya/fia az amúgy is nehéz helyzetet.
Lassan egy hete mi sem dolgozunk, de Nekemmég nincs bezártság érzetem, hiszen eddig sem jártam sehová a munkahelyen, és az általános intézni valók, bevásárlások miatti utakon kívül. Persze néha azért elsétálok a határba néhány szép fotó reményében, de ez meg már igazán ritkán fordul elő.
Minden rosszban van valami jó!
Lassan egy hete mi sem dolgozunk, de Nekem
Minden rosszban van valami jó!
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)

