A következő címkéjű bejegyzések mutatása: képek. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: képek. Összes bejegyzés megjelenítése

2020. december 6., vasárnap

Blogmas 2.- Dekoráció bent és kint

Igen, tavalyhoz hasonlóan egy hét csúszással. 😅 De ezidáig voltak más fontosabb dolgok. Aztán a héten bepótoltam a dekorálás egy részét, még vannak dolgok amikkel nem készültem el, de nem sok.

Van olyan is amit a karácsonyi ünnepekre szeretnék elkészíteni, azt meg majd akkor megmutatom. De most pedig jöjjenek a képek a jelenlegi dekorációkról!

2020. november 7., szombat

Naplemente

Csodálatos látványban volt részem az elmúlt két hétben.
Nem is taglalom tovább, beszéljenek a képek! 😊

2020. október 9., péntek

2020. szeptember 27., vasárnap

Ez történt a héten


Nyárias délelőtt után, őszies délután. Azon a délelőttön nem gondoltam, hogy délután már ennyire fogok fázni... Akármennyire furcsa, örültem hogy begyújthattam és forró teát ihattam a kandalló előtt. Erre vártam. 😊

2020. szeptember 20., vasárnap

A hétvége képekben

 


Régen volt olyan bejegyzés, ami az elmúlt napok, jelen esetben a hétvége eseményeit foglalja össze képekben, pedig szeretem az effajta bejegyzéseket másoknál és itt ezen a blogon egyaránt.
Szeretem a Számomra kedves történéseket, szép pillanatokat megörökíteni, és egy részüket itt megosztani.
Az Élet apró örömei, amikre jó lesz később is emlékezni azzal a tudattal, hogy már nincs rohanás és saját magam alkotta de amúgy nem létező kényszer.


2020. szeptember 6., vasárnap

Négy évaszak

Vannak évszakok amiket szeretek, és van egy, amit kifejezetten nem. Szerencsére a kedvelt évszakok vannak többségben mint olyan, a tavasz, az ősz, és a tél.


A nyárral már nem vagyok olyan nagyon jó viszonyban, hiszen nehezen viselem a nagy kánikulát, és az egyre durvább nyári viharokat, zivatarokat.
De nem szaladok ennyire előre, kezdem inkább a bejegyzést az egyik kedvenc évszakommal, a tavasszal...

2020. július 25., szombat

2020. március 26., csütörtök

Tél-tavasz 2 in 1

Tegnapra ütemeztem ezt a pár képet eredetileg, de tegnap végül másról tettem közzé bejegyzést, annyit pedig nem akartam egy napon belül, mert nem szeretném, hogy összefollyanak a bejegyzések.

Így március végének magasságában, nem túl szívderítő látvány amit mutatnak a következő képek...