![]() |
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: advent. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: advent. Összes bejegyzés megjelenítése
2020. december 20., vasárnap
A negyedik vasárnap
Eljött advent negyedik vasárnapja is. Részemről eléggé húzós volt ez az időszak, gondolom nagyon sokan vannak ezzel így, de mégis olyan lassan telt el ez a három-négy hét, így utólag meg olyan érzésem van, hogy eléggé gyorsan teltek a napok idáig. Hát na... 😅
Túl sok szabadidőm nem volt, ez nyilván meglátszik a blogon is ugye, december 6.-án került ki a legutóbbi bejegyzés, és az általam olvasott blogokon sem tudtam jelen lenni. Az ünnepi készülődéshez sem tudtam még hozzáfogni szinte semennyire, a tervezett dekorációnak is csak egy része van meg, bár ehhez nem kell már sok. Az ünnepi menünk lesz majd a következő Blogmas témája.
2020. december 6., vasárnap
Blogmas 2.- Dekoráció bent és kint
Igen, tavalyhoz hasonlóan egy hét csúszással. 😅 De ezidáig voltak más fontosabb dolgok. Aztán a héten bepótoltam a dekorálás egy részét, még vannak dolgok amikkel nem készültem el, de nem sok.
Van olyan is amit a karácsonyi ünnepekre szeretnék elkészíteni, azt meg majd akkor megmutatom. De most pedig jöjjenek a képek a jelenlegi dekorációkról!
2019. december 8., vasárnap
Erre a négy dologra érdemes választ adni advent időszakában
![]() |
| Kép: pozitivnap.hu |
Íme:
2019. december 2., hétfő
Meggyújtottuk az első gyertyát
Tudom, tegnap kellett volna, de az előző bejegyzésben kitértem rá, hogy tegnap miért nem tegnap került sor erre. Most viszont itt van! 😁
Túl sokat nem is fűznék hozzá, bár van egy bejegyzés amit adventtel kapcsolatosan fogok megírni (még szerencse, hogy jó néhány napig megtehetem, tekintve, hogy az advent még eltart egy ideig).
Most egy adventi boxot hoztam össze, és amikor megvettem hozzá azt a pár darab kiegészítőt a Pepco-ban, még akkor sem volt teljesen tiszta a kép arról, hogy milyet is szeretnék elkészíteni, úgyhogy csak nagyjából válogattam az üzletben, de azt nagyon célirányosan. Az egész nem került 1.500 forintba sem, mégis szerintem egész szép lett. Persze volt itthon is az előző évekből néhány dolog, amit fel tudtam használni.
Íme:
Túl sokat nem is fűznék hozzá, bár van egy bejegyzés amit adventtel kapcsolatosan fogok megírni (még szerencse, hogy jó néhány napig megtehetem, tekintve, hogy az advent még eltart egy ideig).
Most egy adventi boxot hoztam össze, és amikor megvettem hozzá azt a pár darab kiegészítőt a Pepco-ban, még akkor sem volt teljesen tiszta a kép arról, hogy milyet is szeretnék elkészíteni, úgyhogy csak nagyjából válogattam az üzletben, de azt nagyon célirányosan. Az egész nem került 1.500 forintba sem, mégis szerintem egész szép lett. Persze volt itthon is az előző évekből néhány dolog, amit fel tudtam használni.
Íme:
2019. december 1., vasárnap
Adventi bejegyzés... Helyett, ma ez van.
Az a helyzet, hogy csak holnap kerül meggyújtásra az első adventi gyertya nálunk, lényegtelen hogy miért, semmi probléma, csak így jött össze, volt ezer más dolgom.
A falu koszorúján például tegnap gyújtották az elsőt, biztos annak is volt oka. Ezt ma gondoltam, hogy lefotózom, de amikor kimentem megetetni a kutyát, az a csontig hatolóan dermesztő, erős szél ami kint fogadott, egyértelművé tette számomra, hogy Én oda ki nem megyek most semmiképpen. Nem, és nem!
Jobban bírom a hideget mint a (nyári) forróságot, de ez még Nekem is sok, és ilyenkor hatványozódik az egyébként is töretlen hálám annak irányában, hogy van hol laknom, van otthonom.
Végül pedig beszúrok egy adventi, első gyertyagyújtós képet, hogy jó legyen, meg hogy ne maradjon ki ez sem. 😀
A falu koszorúján például tegnap gyújtották az elsőt, biztos annak is volt oka. Ezt ma gondoltam, hogy lefotózom, de amikor kimentem megetetni a kutyát, az a csontig hatolóan dermesztő, erős szél ami kint fogadott, egyértelművé tette számomra, hogy Én oda ki nem megyek most semmiképpen. Nem, és nem!
Jobban bírom a hideget mint a (nyári) forróságot, de ez még Nekem is sok, és ilyenkor hatványozódik az egyébként is töretlen hálám annak irányában, hogy van hol laknom, van otthonom.
Végül pedig beszúrok egy adventi, első gyertyagyújtós képet, hogy jó legyen, meg hogy ne maradjon ki ez sem. 😀
![]() |
| Kép: thedreamscometrue |
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)




