2019. december 8., vasárnap

Erre a négy dologra érdemes választ adni advent időszakában


Kép: pozitivnap.hu
Két megszívlelendő érdekességre is rábukkantam múltkor a pozitivnap.hu-n, amiből az egyiket már megírtam, a másik viszont csak most lett aktuális.

Íme:


2019. december 7., szombat

Hálás szombat

Köszönöm, hálás vagyok!

💕A nyugodt utazásokért munkába, és vissza.💕Amiért egy jó barátom felkeresett. 💕 Mert vannak akik közösségi oldal nélkül is hajlandóak velem tartani a kapcsolatot. 💕 Mert jól sikerült a resztelt máj, és mert már tudom, hogyan kell jól elkészíteni. 💕 A Papagájaimért. 💕

2019. december 2., hétfő

Meggyújtottuk az első gyertyát

Tudom, tegnap kellett volna, de az előző bejegyzésben kitértem rá, hogy tegnap miért nem tegnap került sor erre. Most viszont itt van! 😁
Túl sokat nem is fűznék hozzá, bár van egy bejegyzés amit adventtel kapcsolatosan fogok megírni (még szerencse, hogy jó néhány napig megtehetem, tekintve, hogy az advent még eltart egy ideig).

Most egy adventi boxot hoztam össze, és amikor megvettem hozzá azt a pár darab kiegészítőt a Pepco-ban, még akkor sem volt teljesen tiszta a kép arról, hogy milyet is szeretnék elkészíteni, úgyhogy csak nagyjából válogattam az üzletben, de azt nagyon célirányosan. Az egész nem került 1.500 forintba sem, mégis szerintem egész szép lett. Persze volt itthon is az előző évekből néhány dolog, amit fel tudtam használni.

Íme:

2019. december 1., vasárnap

Adventi bejegyzés... Helyett, ma ez van.

Az a helyzet, hogy csak holnap kerül meggyújtásra az első adventi gyertya nálunk, lényegtelen hogy miért, semmi probléma, csak így jött össze, volt ezer más dolgom.
A falu koszorúján például tegnap gyújtották az elsőt, biztos annak is volt oka. Ezt ma gondoltam, hogy lefotózom, de amikor kimentem megetetni a kutyát, az a csontig hatolóan dermesztő, erős szél ami kint fogadott, egyértelművé tette számomra, hogy Én oda ki nem megyek most semmiképpen. Nem, és nem!
Jobban bírom a hideget mint a (nyári) forróságot, de ez még Nekem is sok, és ilyenkor hatványozódik az egyébként is töretlen hálám annak irányában, hogy van hol laknom, van otthonom.

Végül pedig beszúrok egy adventi, első gyertyagyújtós képet, hogy jó legyen, meg hogy ne maradjon ki ez sem. 😀

Kép: thedreamscometrue