2020. december 21., hétfő

Ez volt a mai nap

Letudtuk a karácsonyi vásárlást, és majdnem teljesen a szilveszterit is. Sokat nem kellett várni egyik boltban sem, fennakadás nem volt sehol. Egészen gyorsan kijutottunk minden üzletből. Fegyelmezettek, és úgy láttam nyugodtak voltak az emberek, és néhányan nagyon udvariasak is.
A savanyított káposztalevél beszerzése kissé nehézkes volt, akadtak olyan helyek ahol abszolút nem is volt fellelhető semmilyen kiszerelésben sem, máshol meg azt mondták: holnap. Végül aztán sikerült beszerezni a töltött káposztának e lényeges alapanyagát is. 

Ezen kívül...

Ennyit haladtam ma a dekorációval

2020. december 20., vasárnap

A negyedik vasárnap

Eljött advent negyedik vasárnapja is. Részemről eléggé húzós volt ez az időszak, gondolom nagyon sokan vannak ezzel így, de mégis olyan lassan telt el ez a három-négy hét, így utólag meg olyan érzésem van, hogy eléggé gyorsan teltek a napok idáig. Hát na... 😅

Túl sok szabadidőm nem volt, ez nyilván meglátszik a blogon is ugye, december 6.-án került ki a legutóbbi bejegyzés, és az általam olvasott blogokon sem tudtam jelen lenni. Az ünnepi készülődéshez sem tudtam még hozzáfogni szinte semennyire, a tervezett dekorációnak is csak egy része van meg, bár ehhez nem kell már sok. Az ünnepi menünk lesz majd a következő Blogmas témája.

2020. december 6., vasárnap

Blogmas 2.- Dekoráció bent és kint

Igen, tavalyhoz hasonlóan egy hét csúszással. 😅 De ezidáig voltak más fontosabb dolgok. Aztán a héten bepótoltam a dekorálás egy részét, még vannak dolgok amikkel nem készültem el, de nem sok.

Van olyan is amit a karácsonyi ünnepekre szeretnék elkészíteni, azt meg majd akkor megmutatom. De most pedig jöjjenek a képek a jelenlegi dekorációkról!