2020. január 26., vasárnap

Ismét gyönyörű szépet alkotott a természet

...és Én nem tudtam leállni a fotózással, jó múltkor is volt része a környék lakosságának ilyen szépségben, de Én akkor éjszakai műszakom letelte, és a hazautazás utáni fáradtságom, álmosságom, éhségem okán, és mert nagyon fáztam, sajnos nem indultam el még fotózni is, pedig nagyon szép volt a felkelő nap fényében a zúzmarától fehérlő táj.

A felkelő nap most sajnos elmaradt, de szépségben így is bőségesen volt részem, olyannyira, hogy nagyon sok kép készült, így ez a posztot két részletben teszem közzé a blogon.

2020. január 25., szombat

Hálás szombat

Hálás vagyok, köszönöm!

💕A meglepetésszerűen jött szabadnapért. 💕 A természet csodás alkotásaiért. 💕 A hóért. 💕 A gyönyörűségesen szép zúzmarás tájért. 💕 Ferinek a segítségért. 💕 A friss levegőért. 💕 Mert elkerültem a bajt. 💕 Monsterért. 💕 Mert egyre szerencsésebb vagyok. 💕 A finom és bőséges vacsoráért. 💕 A sós kifliért. 💕 A finom szendvicsekért. 💕 Mert egyre jobb az étvágyam. 💕 Mert már jóval kevesebb fájdalom csillapító kell az eddiginél. 💕