Előrebocsátom, hogy nem szeretnék ezzel senkit bántani, Mindenkinek a vallását, hitét teljes mértékben tiszteletben tartom. Remélem, nem fogom kiverni senkinél a biztosítékot.
Amennyiben valakit ne adj' Isten mégis megsértenék következő soraimmal, abban az esetben bocsánatot kérek, mert nincs ilyen szándékom.
Jómagam nem vagyok nagy templomba járó, viszont imádkozni szoktam, és hiszek Istenben, de Istenben, mint olyanban, nem úgy hiszek, hogy egy valaki odafent aki ítél, és büntet és elvár és etc.
Isten sokkal összetettebb ennél, és nem büntet, nem ítél, nem vár el. Isten Mindenkit egyformán szeret.
Akkor kezdtem igazán elhinni ezt, amikor papoktól, lelkészektől is elhangzott amit gyerekkoromban a hittanórán ugye másképp tanultunk.
Isten mindenhol jelen van, mindenhol meghallja az imát, Isten Maga a Mindenség, és nem egy valaki odafent.
Nagykönyv és előre megírt sors?
2020. március 26., csütörtök
Hálás Szombat
A napokban már említettem a Hálás Szombat című bejegyzések átalakítását, és azt is, hogy miért döntöttem így, azonban akkor, ennél többet nem akartam elárulni.
Az átalakult bejegyzés a következőképpen fog kinézni: első körben, azaz az első bejegyzés keretein belül olyan dolgokért fogok Hálát adni, amiket úgy alapjáraton nem szeretek, de meg akarom találni, és úgymond meg akarom élni, érezni akarom ezeknek a jó oldalát, hogy ezek a dolgok sem lehessenek a jövőben Számomra bosszantóak, és minél jobban érezhessem Magam, illetve szívből remélem, ezzel segítek valamennyit Nektek is kedves Olvasók abban, hogy ha vannak olyan dolgok amik Számotokra bosszantóan hatnak, sikerüljön egy kicsit átbillenteni, kellemesebbé tenni.
Egyébként nem csak az első bejegyzésemben fogok olyan dolgokról írni amiket nem szeretek, hiszen jelenleg még Számomra is sok ilyen dolog van, viszont nem akarom a bejegyzéseket elnyújtani sem.
Úgyhogy nem is húzom tovább a bevezetőt, inkább Hálálkodom 😊.
Nem sorolok fel 25 dolgot, a kevesebb néha több! 😇
Az átalakult bejegyzés a következőképpen fog kinézni: első körben, azaz az első bejegyzés keretein belül olyan dolgokért fogok Hálát adni, amiket úgy alapjáraton nem szeretek, de meg akarom találni, és úgymond meg akarom élni, érezni akarom ezeknek a jó oldalát, hogy ezek a dolgok sem lehessenek a jövőben Számomra bosszantóak, és minél jobban érezhessem Magam, illetve szívből remélem, ezzel segítek valamennyit Nektek is kedves Olvasók abban, hogy ha vannak olyan dolgok amik Számotokra bosszantóan hatnak, sikerüljön egy kicsit átbillenteni, kellemesebbé tenni.
Egyébként nem csak az első bejegyzésemben fogok olyan dolgokról írni amiket nem szeretek, hiszen jelenleg még Számomra is sok ilyen dolog van, viszont nem akarom a bejegyzéseket elnyújtani sem.
Úgyhogy nem is húzom tovább a bevezetőt, inkább Hálálkodom 😊.
Nem sorolok fel 25 dolgot, a kevesebb néha több! 😇
Tél-tavasz 2 in 1
Tegnapra ütemeztem ezt a pár képet eredetileg, de tegnap végül másról tettem közzé bejegyzést, annyit pedig nem akartam egy napon belül, mert nem szeretném, hogy összefollyanak a bejegyzések.
Így március végének magasságában, nem túl szívderítő látvány amit mutatnak a következő képek...
Így március végének magasságában, nem túl szívderítő látvány amit mutatnak a következő képek...
Átalakuló Hálás Szombat
Ugyan régen nem íródott már ilyen bejegyzés, de blogon kívül azért nem felejtek el hálát adni, mindennap, többször megteszem.
Köszönöm, hogy mindig van miért hálát adnom!
Ami a Hálás Szombatot illeti, jellegében fog változni, mert az a forma, amiben eddig íródott, azt kell mondjam, nem az enyém, nem tudok azonosulni vele kellőképpen, részben azért sem, mert Timi ugyan hétfői napon írja az ilyen jellegű bejegyzéseit, ennek ellenére mégis utánozásnak éreztem az Én bejegyzéseimet, ezért úgy döntöttem, átalakítom e bejegyzéseim formáját.
De nem lövöm le a poént előre, szombaton látni fogja a Tisztelt Olvasó, hogy mire is gondoltam. 😇
Köszönöm, hogy mindig van miért hálát adnom!
Ami a Hálás Szombatot illeti, jellegében fog változni, mert az a forma, amiben eddig íródott, azt kell mondjam, nem az enyém, nem tudok azonosulni vele kellőképpen, részben azért sem, mert Timi ugyan hétfői napon írja az ilyen jellegű bejegyzéseit, ennek ellenére mégis utánozásnak éreztem az Én bejegyzéseimet, ezért úgy döntöttem, átalakítom e bejegyzéseim formáját.
De nem lövöm le a poént előre, szombaton látni fogja a Tisztelt Olvasó, hogy mire is gondoltam. 😇
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
