Ahogy a dolgok vannak...

Menü

  • Főoldal
  • Képgaléria
  • Életképek
  • Barangoló

2021. január 18., hétfő

Gazdag Erzsi- Tél a falun


 

Hófehér most a határ.
Kinn a réten kánya jár.
Nincs az úton semmi nyom,
csak amit a kánya von:
finom krikszkraksz a havon

Hósuba van mindenen,
mint a fázó emberen.
Mint a csőszön zord időn,
kicsi házon, háztetőn,
suba van a temetőn.

 

Tovább olvasom!
Bejegyezte: Szerk.Rami dátum: január 18, 2021 2 megjegyzés:
Küldés e-mailbenBlogThis!Megosztás az X-enMegosztás a FacebookonMegosztás a Pinteresten
Címkék: 2021, január, tél, vers

2021. január 17., vasárnap

Mára aztán még több hó esett

 

Tovább olvasom!
Bejegyezte: Szerk.Rami dátum: január 17, 2021 2 megjegyzés:
Küldés e-mailbenBlogThis!Megosztás az X-enMegosztás a FacebookonMegosztás a Pinteresten
Címkék: 2021, fotó, hó, időjárás, január, képek, tél

2021. január 16., szombat

Ma reggel, délben és este

 Ide is megérkezett a tél

Tovább olvasom!
Bejegyezte: Szerk.Rami dátum: január 16, 2021 2 megjegyzés:
Küldés e-mailbenBlogThis!Megosztás az X-enMegosztás a FacebookonMegosztás a Pinteresten
Címkék: 2021, fotó, hó, időjárás, január, képek, tél

2021. január 12., kedd

Az idei év első "fagyos" képei

 


 

Tovább olvasom!
Bejegyezte: Szerk.Rami dátum: január 12, 2021 2 megjegyzés:
Küldés e-mailbenBlogThis!Megosztás az X-enMegosztás a FacebookonMegosztás a Pinteresten
Címkék: 2021, fagy, fotó, időjárás, január, képek, zúzmara
Újabb bejegyzések Régebbi bejegyzések Főoldal
Feliratkozás: Bejegyzések (Atom)

Elérhetőség

  • E-mail: agymenesem@gmail.com

Magamról

Saját fotó
Szerk.Rami
Üdvözöllek az oldalon tisztelt Látogató, örülök, hogy idetaláltál! Azért hoztam létre ezt a blogot, hogy összefésülhessem azokat a dolgokat, amiket szeretek, illetve azért is, hogy legyen hol elhelyezni az éppen aktuális (és általános) agymenéseimet. Kellemes olvasást, és nézelődést kívánok!
Teljes profil megtekintése

Translate

Blog Archívum

  • ▼  2021 (7)
    • ▼  február (2)
      • Ezt tedd a vöröshagymával, hogy ne csípjen
      • Ez a kép még január végén készült
    • ►  január (5)
  • ►  2020 (75)
    • ►  december (7)
    • ►  november (5)
    • ►  október (12)
    • ►  szeptember (15)
    • ►  augusztus (1)
    • ►  július (2)
    • ►  június (3)
    • ►  április (5)
    • ►  március (8)
    • ►  február (3)
    • ►  január (14)
  • ►  2019 (42)
    • ►  december (11)
    • ►  november (11)
    • ►  október (20)

Keresés ebben a blogban

Címkék

képek (35) fotó (31) személyes (31) elmélkedő (23) blog (19) december (17) október (16) blogolás (15) január (15) ünnep (14) ünnepek (13) hála (12) hétköznapi (12) hálás szombat (11) november (11) tél (11) ősz (11) szeptember (9) hó (7) emberek (6) időjárás (6) érdekesség (6) 2021 (5) advent (5) emlékek (5) március (5) séta (5) 2020 (4) február (4) hangulat (4) kert (4) kirándulás (4) köszönöm (4) zúzmara (4) április (4) blogmas2020 (3) emlékezés (3) köd (3) nyár (3) tavasz (3) vers (3) égi jelenségek (3) bullet journal (2) covid19 (2) dekoráció (2) inspiráció (2) karácsony (2) koronavírus (2) mindenszentek (2) nagyvilág (2) nosztalgia (2) olvasás (2) retro (2) téma (2) életapróörömei (2) ételek (2) évekésemlékek (2) újév (2) #maradjotthon (1) 100-ashálalista2019 (1) Isten (1) Kissomlyó (1) bakancslista (1) balaton (1) barangoló (1) blogger (1) búék (1) csaksemmipánik (1) egyenruha (1) egér (1) fagy (1) feladatok (1) fokhagyma (1) főzés (1) hagyma (1) halloween (1) hogyvolt (1) hold (1) humor (1) hungarikum (1) hálaadás (1) húsvét (1) idő (1) időbeosztás (1) július (1) kikapcsolódás (1) komment (1) konyha (1) konyhai (1) kutya (1) macska (1) megemlékezés (1) múltidéző (1) napkelte (1) naplemente (1) napló (1) naptár (1) papagáj (1) poén (1) reggel (1) sport (1) szabadidő (1) telefon (1) természet (1) thanksgiving (1) tipp (1) tippek (1) tudatosság (1) töklámpás (1) tűzijáték (1) vicc (1) videózás (1) virágok (1) állatok (1) életképek (1) évforduló (1) évszakok (1) óra (1) óraátállítás (1) óév (1)
Állati kft. téma. Téma képeinek készítője: jpique. Üzemeltető: Blogger.