Nem a kedvenc évszakom a nyár, mert nagyon nehezen viselem a tartósan magas hőmérsékletet, dacára annak, hogy nem szeretem a túl hideget sem, de fotózni ilyenkor is lehet azért. Hoztam néhány képet amit érdemesnek tartottam elkészíteni, csak úgy.
2020. július 13., hétfő
2020. június 24., szerda
Én és a kommentelés
Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem vannak bizonyos szegmensek, ahol kifejezetten szeretek kommentet olvasni, és ezt rendszeresen meg is teszem.
Előfordul, hogy az adott tartalomról (videós tartalomra értendő) vannak kétségeim, és kellő információk -adott esetben a kommentek- nélkül nem feltétlenül nézném meg, mert esetleg lehet benne olyan, amit nem akarok megnézni.
![]() |
| Felirat hozzáadása |
Ami a véleményezés részét illeti...
2020. június 20., szombat
Fokhagyma tárolás
Úgy tűnik, sikerült megoldani a fokhagyma tartós tárolását, anélkül, hogy megpenészedne, megrohadna.
Egy videóban láttam, hogy az Egyesült Államokban úgy is árulnak fokhagymát, hogy a már gerezdekre szedett, megpucolt, megmosott fokhagymát üvegben árulják különféle üzletekben. Nem tudom, hogy nálunk van-e ilyen, személy szerint Én még nem találkoztam ezzel a megoldással egyik boltban sem.
2020. június 19., péntek
Visszatérés
Nem túl kellemes érzés, amikor annyira kiesel a gyakorlatból, hogy a visszatéréssel kapcsolatos bejegyzésed első mondatai igencsak nehezen születnek meg...
Az az igazság, hogy nem terveztem ekkora szünetet (egy ideig szünetet sem), és írhattam volna előbb, de nem akartam amolyan sem eleje sem vége bejegyzéseket, azon túl, hogy ilyen hosszú kihagyás után elég nehezen is szedem össze a gondolataimat.
![]() |
| Felirat hozzáadása |
Olyan érzésem van, hogy a szünet előtti utolsó bejegyzésem egyes mondatai, például amikor azt írtam, hogy kemény időszakot élek, kissé félreérthető volt, és utólag túlzásnak érzem.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)



